Трендове сіре пальто: 15 ідей, з чим вдягати

Сіре пальто – стильна і комфортна класика на кожен день. Ви можете його доповнити як класичними аксесуарами, так і стильними трендовими дрібничками і щоразу виглядати по-іншому.

Завдяки своїй універсальності і нейтральності, сірий колір прекрасно поєднується практично з будь-якими іншими кольорами.

Навіть якщо робочий протокол чи інші обставини вимагають офіційного дрес-коду, ви сміливо можете доповнити сіре пальто яскравою сумкою чм шарфом.

Якщо ж ви вирушаєте на прогулянку, сміливо поєднуйте пальто з чіносами, джинсами, кросівками чи ботильйонами.

 

сірий светр

довге сіре пальто

коротке пальто

модне сіре пальто

Найкращі ідеї, з чим носити сіре пальто:

  • З іншими відтінками сірого. Спробуйте повністю сірий тотал лук, але в різних відтінках. Можливі варіанти світло сірого з асфальтовим або ще більш темним кольором антрацит.Основне правило – кілька сірих відтінків і свіжий акцент вершково-молочного кольору – ознака гарного смаку.
  • Світло-сірий гольф, сіре пальто і вузькі дудочки кольору асфальту – ваш стильний образ готовий.
  • З чорним. Це практично класика. Ви можете поєднувати декілька відтінків сірого, молочний та чорний. Модні блогери вибирають повністю чорний лук і сіре пальто, як акцент образу. Носіть таке пальто з чорним платтям або вузькими чорними брюками і верхи того ж кольору.Якщо ви невпевнені, що чорний в такій кількості вам піде (ми ж хотіли втекти від чорного купуючи сіре пальто), спробуйте додати трохи молочного або блакитного кольору. До речі, блакитний також можна носити з сірим. Про це пізніше.
  • Виберіть блакитний топ до чорного низу або білі вузькі джинси до світлого верху.
    З відтінками синього. Носіть блакитні джинси з вашим сірим пальто, як це роблять багато ікони стилю, наприклад, Міранда Керр. Або виберіть ніжно волошковий топ і молочний низ, якщо темні відтінки вам набридли. Поєднання пальто з джинсами додає легкості і його можна носити хоч кожен день, вибираючи різні верху.
  • З рожевим платтям або брюками. Якщо восени поєднання рожевого і сірого недоречно, то навесні світло-сіре пальто з рожевим і білим буде виглядати дуже свіжо і стильно.

 

довге пальто

модне пальто

 

сірий шарф

осінній образ

 

 

 

Сподобалась стаття? Поділись, щоб зберегти!
Share on Facebook0Share on VKPin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0

Недавні записи

Теги

Підписатись на новини